SUSITIKIMAS SU VILNIAUS RAJ. SENIŪNAIČIAIS BEI BENDRUOMENIŲ PIRMININKAIS DĖL A2 KELIO PROBLEMŲ

Tarandės seniūnaitis

Daugelį Tarandės gyventojų tiesiogiai liečia šis klausimas ir daugelis tarandiškių skundžiasi dėl išvažiavimo iš Bukiškio į A2 kelią, nes kenčia ir mūsų apsisukimas/įvažiavimas (padaugėja tranzitu per Tarandę važiuojančių). Tarandės seniūnaičio nuomone gyvybiškai reikalingas antras toks pats požeminis pravažiavimas, koks dabar yra prie Avižienių, bet tik truputį toliau – už parduotuvės IKI, nes daug vairuotojų važiuoja į Riešę, Molėtų plentą ir pan kryptimi.

Bukiškių pranešimas:
Situacija su eismo sąlygomis išvažiuojant į A2 autostradą.

Jau neužilgo turėtų baigtis naujo žiedo Bukiškis-Avižieniai/A2 įrengimo darbai. Eismo saugumas tikrai pagarėjo, bet automobilių srauto pralaidumas, jei ir pagerėjo, tai labai simboliškai, vairuotojai to beveik nepajautė. Be to gyventojų Vilniaus rajone daugėja labai sparčiai ir situacija tik blogės.

Galimas problemos sprendimas sutvarkius Nesvydžiaus gatvę yra atidėtas iki 2024 metų. Mykolo Lietuvio gatvės sutvarkymas irgi pakibęs dėl skundų teismuose, tad situacija tik blogės.

Čia yra išskirtinai Kelių direkcijos klausimas. Vilniaus rajonas mažai ką gali pakeisti.

Siūlau bendruomenėms, kurių gyventojai susiduria su eismo pralaidumo problemom, susitikti ir suformuluoti bendrą kreipimąsi į Kelių direkciją išspręsti mazgo Bukiškis-Avižieniai/A2 problemą iš esmės, o ne tik kosmetiškai. Taip pat bendruomenės turi įvairių reikalavimų pagerinti eismo sąlygas keliuose kurie priklauso kelių direkcijai. Avižieniuose lygtais yra šaligatvio ir apšvietimo klausimas, Senajame ukmergės kelyje apšvietimo klausimas. Bet yra ir tokių, problemų, kurios iki šiol garsiai nebuvo įvardijamos.

Prašymas būtų, perduoti šią informacija bendruomenėms, kurioms ši tema aktuali. Tegu su manimi susisiekia jų atstovai, suderinsime susitikimą ir bendrą kreipimąsi į Kelių direkcija.

Mano kontaktai:
Igoris.repovas@gmail.com
Lindiniškių bendruomenės vadovas